Kategorie

Podle využití

Menu

Vaše nejčastější dotazy


Produkty

Sháním netkanou textilii vhodnou do průmyslu. Co mi můžete nabídnout?

Díky univerzálnímu použití Vám můžeme doporučit více účelové utěrky TRENDY. Jedná se o velmi odolnou utěrku s vysokou savostí, určenou pro ta nejnáročnější čištění. Její hlavní výhodou je možné použití s detergenty a rozpouštědly, jejich postupným uvolňováním dokáže snížit spotřebu! Tyto utěrky byly pochopitelně testovány institutem ISEGA. Vaše řešení pro průmyslové čištění utěrkami ve 3 různých verzích (malá role, velká role nebo skládané utěrky.

V sortimentu máte i pytle a sáčky - dokážete mi pomoci se správnou velikostí?

Samozřejmě, díky širokému spektru pytlů a sáčků dokážeme pomocí tří kritérií vybrat správnou položku. Rozhodující při výběru jsou objem (rozměr), síla a barva. Klasickými se už staly položky

Jaké tekuté toaletní mýdlo byste mi doporučili pro zásobník Katrin (kód 31496370)?

Naše firma rozšířila sortiment o vlastní kvalitní tekutá mýdla značky Trendy, balená v pětilitrových kanystrech. Tato mýdla jsou oblíbena u našich zákazníků, kteří používají zásobníky pro dolévání tekutých mýdel.

 

Obchod

Jsou někde na internetu k dispozici obchodní podmínky?

Ano, samozřejmě, veškeré potřebné údaje najdete na stránce Obchodní podmínky.

V čem je Vaše společnost lepší než ostatní dodavatelé?

Je velmi těžké se vyprofilovat v segmentu, ve kterém podnikáme. Nicméně se nám to podařílo - nabízíme nejen zboží, ale i další služby - návrhem nejvhodnějšího řešení počínaje, instalací a kompletním outsourcingem konče. Jsme schopni zajistit dodávky just-in-time, skladování a další služby dle Vašich přání. Kontaktujte náš prodejní tým, který Vám sestaví nabídku "šitou na míru".

Mohu někde získat seznam referencí a informace o Vašich zákaznících?

V případě potřeby jsme schopni tyto informace poskytnout na vyžádání. Naše odběratele na webu neuveřejňujeme.