Kategorie

Podle využití

Menu

O společnosti


Největší velkoobchod v komplexních dodávkách pro úklid a hygienu

HYGOTREND Group je s nabídkou více jak 6 000 produktů největším dodavatelem potřeb pro úklid a hygienu v rámci České a Slovenské republiky. Jsme součástí mezinárodní skupiny CERVA GROUP, která je jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s osobními ochrannými prostředky v České republice a dalších zemích střední Evropy.

Nabízíme široké portfolio produktů – papírové ručníky a utěrky, toaletní papír, ubrusy a ubrousky, zásobníky na utěrky a toaletní papír, dávkovače na mýdlo a dezinfekci, ochranné pracovní pomůcky, dále pak čisticí prostředky, úklidovou techniku a průmyslové utěrky. Vybírat můžete také z produktů naší privátní značky Trendy, která je kombinací kvality a přijatelné ceny.

Patříme mezi hlavní distributory značek Tork, Katrin, Cormen, Everstar, Filmop a dalších výrobců.

HYGOTREND Group je držitelem certifikátu ISO 9001:2016. Používáme a dodržujeme systém managementu kvality v oboru koupě zboží za účelem dalšího prodeje a komplexní dodávky pro úklid a hygienu.

Řídíme se nejvyššími standardy ve spolupráci se zákazníky a obchodními partery. Každoročně obhajujeme certifikát Spolehlivá firma.

Zaměstnáváme více jak 60% osob se zdravotním postižením a díky tomu vám můžeme poskytnout tzv. náhradní plnění.

 

CERVA GROUP

Pro větší bezpečnost při práci

CERVA GROUP je už od roku 1991 symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci. 12 poboček, 502 zaměstnanců, roční obrat 4,2 miliardy Kč a spokojení zákazníci v 63 zemích. Společnost CERVA má centrálu v Jenči u Prahy. Nachází se zde moderní sklad s ochrannými pracovními prostředky, které chrání zdraví a ulehčují práci. Nabízený sortiment je široký - boty, kalhoty, bundy, trička, mikiny, svetry, rukavice, helmy, brýle, respirátory a další. Výrobky jsou skladem a ihned k odeslání, splňují mezinárodní bezpečnostní předpisy a jsou pohodlné i slušivé.

 

NAŠE SLUŽBY

Komplexnost dodávek

Díky širokému portfoliu produktů vám zajistíme komplexní dodávky pro úklid a hygienu ve vaší společnosti.

Vlastní vozový park

Objednané zboží vám dovezeme vlastními vozy na vámi určenou adresu a v uvedeném čase. Každý den z našeho skladu vyjíždí 20 dodávek se závozy.

Optimalizace nákladů na míru

Nabídneme Vám ideální řešení na míru vaší společnosti, jak optimalizovat náklady na úklid a hygienu ve vaší společnosti.

Náhradní plnění

Zaměstnáváme více jak 60% osob se zdravotním postižením a díky tomu vám můžeme poskytnout tzv. náhradní plnění.

Bonusové a věrnostní smlouvy

Vážíme si stálých zákazníků – poskytujeme jim bonusy za pravidelné objednávky a za roční odběry v dohodnutém objemu, dále mohou využít zvýhodněné ceny na zásobníky, dávkovače a stojany značky Tork.

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

Objednávky nad 1 500,- Kč bez DPH vám dovezeme zdarma v rámci celé České republiky a Slovenska.

 

NAŠI LIDÉ

V terénu je vám k dispozici 20 obchodních zástupců. Vaše objednávky vyřizují zkušení pracovníci zákaznického servisu. Všichni členové našeho týmu jsou důkladně proškoleni tak, aby Vám byli schopni poradit a zajistit Vám komplexní dodávku pro hygienu a úklid ve vaší společnosti.

 

 

Našim zákazníkům nabízíme 3 základní programy:

PAPÍROVÝ

PROGRAM

ZÁSOBNÍKY

DÁVKOVAČE

DROGERIE

Ručníky a utěrky

Zásobníky na papírové ručníky

Čistící prostředky

Toaletní papíry

Zásobníky na toaletní papír

Osobní hygiena

Ubrusy a ubrousky

Dávkovače na mýdlo

Autokosmetika

V našem sortimentu dále najdete:

Úklidová technika

 

Ochrana a dezinfekce (COVID-19)

OOPP